Domů

PROFOUND s.r.o. se zabývá obchodem se zaměřením na slévárny a ocelárny především na trzích EU a Východní Evropy. Dokážeme však zprostředkovat nákup surovin od certifikovaných dodavatelů také z Asie a USA.

Mnoho sléváren dnes žije ve značném stereotypu pod vlivem tradičních vazeb na zavedené dodavatele a neuvědomují si možnost, že na světovém trhu lze získat řadu materiálů za výhodnějších podmínek. Dokáží se tak vyhnout neustálému kolotoči zdražování používaných materiálů v závislosti na omezeném počtu tuzemských dodavatelů, kteří mají na trhu dominanci. Řada materiálů se k zákazníkům dostává přes dvě a více zahraničních obchodních společností pod jinou obchodní značkou a naší snahou je tento stereotyp změnit.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud nejste spokojeni s kvalitou, cenou nebo službami Vašich současných dodavatelů. Dokážeme nabídnout plnohodnotnou alternativu v oblasti žáruvzdorné keramiky nebo metalurgických přísad. Nabízíme cenově zajímavé produkty, které nahrazují tradičně zavedené značky na trhu a vycházíme především z referencí našich obchodních partnerů po celém světě.

Novinky

31.10.2014 - Sklad Boskovice

Přestěhovali jsme skladovací prostory na novou adresu spediční společnosti BODOS Czechia spol. s r.o., Mánesova 1, Boskovice.

1.6.2015 - Kancelář Boskovice

Firma si zřídila provozní kancelář v Boskovicích na adrese penzionu Zlatá Růže, podrobnější informace jsou uvedeny v kontaktech.

archiv novinek