Něco málo o firmě

Společnost PROFOUND s.r.o. byla založena v roce 2010 v Praze a jejím hlavním podnikatelským záměrem je obchodní činnost s metalurgickými materiály a slévárenskou keramikou se zaměřením na země bývalého Sovětského Svazu a EU. Z důvodu nedostatku vhodných dodavatelů však dovážíme některé materiály také např. z Turecka, Asie a Sev. Ameriky.

Náš podnikatelský záměr vychází ze znalostí místních trhů a dodavatelů, kteří na těchto trzích již řadu let úspěšně působí a jejich snahou je expandovat do nových oblastí, s odlišnou kulturou obchodování, jazykovými nebo byrokratickými překážkami a se značným rizikem při výběru vhodného obchodního partnera. Díky bohatým zkušenostem a již vytvořeným logistickým cestám jsme schopni oslovit koncové zákazníky a zajistit dodávku zboží až na místo určení.

V současné době je naše společnost stále více aktivní také na trzích EU a v ČR. Pro tuzemské zákazníky postupně vytváříme široké portfolio materiálů a produktů pro slévárny a ocelárny s centrálním skladem v Boskovicích cca 40 km od Brna.